Próba

Najbliższa próba w SOBOTĘ (29 kwietnia). Podział na grupy i godziny:

godz. 9:30 >> Marcel

godz. 10:00 >> Emilio

godz. 10:30 >> Witek, Edek

godz. 11:00 >> Nel, Wiktoria, Antek K., Adam G.

godz. 11:30 >> Basia, Martyna

godz. 12:00 >> Próba koncertowa

 

Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.

Do zobaczenia!

 
Rezurekcja

Tradycyjnie nasza Orkiestra zapewni uroczystą oprawę Mszy Rezurekcyjnej w jasionowskim Kościele Parafialnym. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy i owocnego przeżywania Świąt Wielkanocnych!

info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOK-u o godz. 5:15 (czarne spodnie - najlepiej orkiestrowe, czarne buty i ciemne kurtki).

 
Próba

Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY w sobotę 8 kwietnia, w GOK-u. Nie ma zajęć indywidualnych z p. Wojtkiem.

Podział na grupy i godziny:

11:00 >> Basia, Martyna,

11:30 >> Grupa koncertowa oraz Basia, Martyna, Wiktoria, Adam G. i Antek K. (weźcie nuty kościelne)

13:00 >> Nel

13:30 >> Edek

---------------------------

UWAGA RODZICE:

Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.

Do zobaczenia!

 
Próba oraz zebranie

Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY w sobotę 11 marca, w GOK-u.

Po próbie, o godz. 14:15 będzie ZEBRANIE RODZICÓW (wszystkich grup Orkiestry i Mażoretek) - obecność obowiązkowa!

Podział na grupy i godziny:

8:30 >> Wiktoria

9:00 >> Adam, Antek K.

9:45 >> Antek M.,

10:15 >> Marcel, Nel

10:45 >> Lew, Edek

11:15 >> Emilio, Basia, Martyna

11:35 >> Witek

12:00 >> Grupa koncertowa

 

UWAGA RODZICE:

Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.

Do zobaczenia!

 
ZEBRANIE

ZEBRANIE RODZICÓW odbędzie się 11 marca (sobota) o godz. 14:15 w GOKu.

Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa (orkiestrantów i mażoretek), ponieważ na zebraniu będą poruszone wszystkie najważniejsze bieżące i przyszłe sprawy.

 
Próba

Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY w sobotę 25 lutego, w GOK-u.

Podział na grupy i godziny:

8:30 >> Wiktora

9:00 >> Adam, Antek K.

9:45 >> Antek M.,

10:15 >> Marcel, Nel

10:45 >> Lew, Edek

11:15 >> Emilio, Witek, Basia, Martyna

12:00 >> Grupa koncertowa

Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.

UWAGA RODZICE:

W przyszłą sobotę (4 marca o godz. 14:00) będzie zebranie wszystkich rodziców - będą poruszone wszystkie najważniejsze bieżące i przyszłe sprawy, więc prosimy zarezerwować sobie czas.

Do zobaczenia!

 
PRÓBA ORAZ WARSZTATY (zmiana!)

Najbliższa próba orkiestry w SOBOTĘ (28.01) w GOK-u. NIE MA PRÓBY GRUPY KONCERTOWEJ oraz nie ma indywidualnych zajęć z p. Hubertem.

Podział na godziny:

9.00 >> Wiktoria

9.30 >> Adam, Antek K.

10.00 >> Antek M.

10.30 >> Marcel, Hania

11.00 >> Lew

11.30 >> Emilio, Witek, Hubert

---------------------------------------------------------------

ZIMOWE WARSZTATY ORKIESTROWE

Bardzo prosimy dokładnie sprawdzić którego dnia i o której godzinie są zajęcia!

------------------------------------------------------------------

>> instrumenty blaszane <<

instruktor: Bernard Niezgoda

miejsce zajęć: IZBA PAMIĘCI OSP

 

PONIEDZIAŁEK (30.01):

14.00 >> Marcel

14.30 >> Adam

15.15 >> Lew

16.00 >> Antek K

16.45 - 17.00 >> Przerwa

17.00 >> Antek M.

17.45 >> Ania

18.30 >> Maciek

19.15 >> Wiktoria

 

WTOREK: (31.01):

14.00 >> Marcel

14.30 >> Adam

15.15 >> Lew

16.00 >> Antek K

16.45 - 17.00 >> Przerwa

17.00 >> Antek M.

17.45 >> Ania

18.30 >> Maciek

19.15 >> Wiktoria

 

CZWARTEK (2.02):

14.00 >> Marcel

14.30 >> Adam

15.15 >> Lew

16.00 >> Antek K

16.45 - 17.00 >> Przerwa

17.00 >> Antek M.

17.45 >> Ania

18.30 >> Maciek

19.15 >> Wiktoria

------------------------------------------------------------

>> instrumenty drewniane <<

instruktor: Mateusz Kurkowski

miejsce: salka na górze w starej szkole

 

WTOREK: (31.01):

10.00 >> Basia

10.35 >> Martyna

11.05 >> Natalia Ś.

11.40 >> Lidka

12.15 >> Gabrysia

12.50 >> Marcin

13.25 – 13.40 – Przerwa

13.40 >> Nel

14.05 >> Ola

14: 40 >> Mateusz

15.15 >> Kuba

15.50 >> Piotrek

ŚRODA (1.02):

10.00 >> Basia

10.35 >> Martyna

11.05 >> Natalia Ś.

11.40 >> Lidka

12.15 >> Gabrysia

12.50 >> Marcin

13.25 – 13.40 – Przerwa

13.40 >> Nel

14.05 >> Ola

14: 40 >> Mateusz

15.15 >> Kuba

15.50 >> Piotrek

 

CZWARTEK (2.02):

10.00 >> Basia

10.35 >> Martyna

11.05 >> Natalia Ś.

11.40 >> Lidka

12.15 >> Gabrysia

12.50 >> Marcin

13.25 – 13.40 – Przerwa

13.40 >> Nel

14.05 >> Ola

14: 40 >> Mateusz

15.15 >> Kuba

15.50 >> Piotrek

-------------------------------------------------------------

>> instrumenty perkusyjne <<

instruktor: Marek Kunda

miejsce: sala GOK

 

WTOREK: (31.01):

14.00 >> Filip

14.45 >> Jakub

15.30 - 15.45 >> Przerwa

15.45 >> Emilio

16.15 >> Witek

16.45 – 17.00 >> przerwa

17.00 >> Hubert

17:30 >> Mateusz

 

ŚRODA (1.02):

11.00 >> Emilio

11.30 >> Witek

12.00 >> Hubert

12.30 - 12.45 >> przerwa

12.45 >> Filip

13.30 >> Kuba

 

CZWARTEK (2.02):

15.00 >> Witek, Emilio, Hubert (zajęcia grupowe)

17.00 >> Filip, Kuba, Mateusz (zajęcia grupowe)

---------------------------------------------------------------------

Obecność jest oczywiście obowiązkowa, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (instrumenty drewniane: p. Hubert – tel. 691 130 619, instrumenty blaszane oraz perkusyjne: p. Wojtek – tel. 505 022 193).

 

Do zobaczenia!

 

 

 
Próba

Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY w sobotę 21 stycznia, w GOK-u.

Podział na grupy i godziny:

9:00 >> Wiktora

9:30 >> Adam, Antek K.

10:00 >> Antek M., Nel

10:30 >> Marcel, Hania, Marcin Sz.

11:00 >> Lew, Edek

11:30 >> Emilio, Witek, Hubert, Basia, Martyna

12:00 >> Grupa koncertowa

UWAGA RODZICE: Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.

Do zobaczenia!

 
Noworoczny Koncert Kolęd

Serdecznie zapraszamy na Noworoczny Koncert Kolęd!

Zaczynamy uroczystą oprawą Mszy Św. o godz. 11:30, a następnie usłyszą Państwu najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Jasionówki oraz p. Dominiki Horby.

Wszystko to odbędzie się oczywiście w naszym kościele parafialnym.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Trzech Króli!

info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOKu o godz. 10:15 (czarne spodnie i buty, ciemne kurtki).

Próba Orkiestry - TYLKO GRUPY MŁODSZEJ - odbędzie się w sobotę 7 stycznia, dokładne godziny podamy niebawem.

 
Próba

W najbliższy weekend (31.12) - próby nie ma - ładujemy akumulatory na Nowy Rok! :))

 
Pasterka

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Narodzenia Pana!

Tradycyjnie zagramy z Orkiestrą krótki koncert kolęd tuż przed Pasterką (z towarzyszeniem p. Dominiki Horby), a następnie zapewnimy uroczystą oprawę Mszy.

info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOKu o godz. 23:00 (czarne spodnie i buty, ciemne kurtki).

Do zobaczenia!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 28