| Biegi Uliczne |
|
Zapraszamy wszystkich lubiących sport i muzykę na XI Biegi Uliczne -już jutro, tzn w niedzielę, 6 maja o godz. 10:00 w Mońkach. Zapraszamy, bo tam gramy!;-)) [zbiórka orkiestry i wyjazd z GOK-u o godz. 9:00] |

| Biegi Uliczne |
|
Zapraszamy wszystkich lubiących sport i muzykę na XI Biegi Uliczne -już jutro, tzn w niedzielę, 6 maja o godz. 10:00 w Mońkach. Zapraszamy, bo tam gramy!;-)) [zbiórka orkiestry i wyjazd z GOK-u o godz. 9:00] |